Detail aktuality

Následující týdny přinesou pohled pod pokličku posádek Univerzitních osem

Následující týdny přinesou pohled pod pokličku posádek Univerzitních osem
28. 4. 2022

V následujících týdnech pro vás připravujeme exkluzivní vhled do táborů jednotlivých posádek. Podíváme se do týlu týmů ČVUT, ČZU a Univerzity Karlovy. Jak veslování funguje na jednotlivých univerzitách, co o tom říkají samotní aktéři? Všechno se dozvíte během prvních třech květnových týdnů na našich sociálních sítích.

Jako první se podíváme do zázemí Českého vysokého učení technického, které kralovalo v sérii let 2013 až 2019. Další týden poodkryje své zákulisí Česká zemědělská univerzita, která slavila v covidovém roce 2020. V posledním týdnu od 16.5. podnikneme exkurzi na nejstarší českou univerzitu – Karlovu, která ovládla poslední ročník.

V daném týdnu na našich sociálních sítích i webu představíme školu, její tým a jeho historické úspěchy.  A co dál? Představíme i dresy univerzitních týmů a detaily o trénincích, partě okolo veslování i zvládání školy ukážeme v rozhovoru se zástupcem družstva. Publikovat také budeme hádanku na konkrétní školu. V pátek se s každou školou rozloučíme a poptáme se na cíle pro letošní ročník.

Na Instagramu navíc plánujeme takeover jednotlivých veslařů, to je metoda, kdy zástupce týmu převezme kontrolu nad naším účtem a sám vám ukáže, jak vypadá jeho den. Od školy přes volný čas až po veslování. Pozornost vám prověří kvízy, které najdete společně se vším důležitým ve stories.

Samotné Univerzitní osmy se letos konají 3. června na náplavce Rašínova nábřeží. Na veslařskou párty jsou zváni školáci, poškoláci i záškoláci. 

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku